Sıkça Sorulan Sorular

Aklınıza gelebilecek sorulara basit yanıtlar.

Genel

HWIDPLUS ilk defa 2018 yılında HWIDPLUS markası tarafından ücretsiz olarak sunulan ve 10.000+ kullanıcıyı HWID Ban yasağından kurtaran HWID Spoofer programıdır. Üç yıl bedava kalan HWIDPLUS Spoofer, 2021 yılından itibaren ücretli spoofer hizmetiyle devam etmektedir.
Evet, hemen kullanmaya başlayabilirsiniz. Alım sonrası dosyanız sistem tarafından otomatik olarak tanımlanır.

HWID Spoofer satın almak için web sitemize üye ol, belirlediğin paketin üzerindeki satın al butonuna tıkla, ödeme işlemini tamamladıktan sonra ürünün otomatik olarak siparişlerim bölümünden anında teslim edilsin

HWIDPLUS Spoofer yapay zeka destekli gelişmiş bir yazılımdır. Banlanan donanımınızı tespit ederek otomatik olarak donanım bilgilerinizi değiştirir. Dolayısıyla Hwid Ban kaldırarak oyunlara erişmenizi sağlar.

Güvenlik

HWIDPLUS HWID Spoofer, kalıcı bir çözüm sunar ve tekrar banlanma riskini ortadan kaldırır. Süresiz veya tek kullanımlık ürünlerimizin her ikisi de donanım banını kaldırır ve tekrar ban yeme ihtimalinizi tamamen ortadan kaldırır.
Evet, tamamen güvenlidir. Yazılım mühendislerimiz tarafından her gün test edilmekte, düzenli olarak otomatik olarak güncellenmektedir.

Hayır, neredeyse bütün oyunların çalışma prensiplerine uygun şekilde çalıştığı için geçerli yitirmesi söz konusu değildir.

Hayır, yazılımımız hiçbir şekilde log tutmamaktadır. Güvenli bir şekilde indirerek kullanabilirsiniz.

Merak Edilenler

HWID SPOOFER, donanım bazlı yasaklamaları (HWID ban) aşmanızı sağlayan bir yazılımdır. Bu sayede, donanımınıza uygulanan yasaklamaları kaldırabilir ve yasaklandığınız oyunlara veya platformlara erişim sağlayabilirsiniz.

Satın almak için istediğiniz ürünü seçebilir, anlık olarak online ödeme yapabilirsiniz.

Evet, HWID Spoofer’ımız tüm oyunlarda sorunsuz bir şekilde çalışır ve bu konuda sizlere %100 güvence veriyoruz. Donanım banını kaldırma konusundaki uzmanlığımız ve sürekli oto güncellemelerimiz sayesinde, HWID Spoofer’ımızın herhangi bir oyunla uyumlu olduğundan emin olabilirsiniz. Oyun deneyiminizi güvenle korurken, tekrar ban yeme riskinizide tamamen ortadan kaldırdık.

HWID SPOOFER yazılımını satın aldıktan hemen sonra otomatik teslimat ile kullanmaya başlayabilirsiniz. Yazılım, satın alım işleminizin tamamlanmasının ardından size sunulacaktır.

Hayır, tek seferlik ödeme yaparak banlandığınız tüm oyunlarda kullanabilirsiniz.

HWID SPOOFER, donanımınıza veya bilgisayarınıza zarar vermez, Back-up özelliği sayesinde hwid bilgilerinizin yedeğini alabilirsiniz. HWIDPLUS Kullanıcısına Güvenli bir kullanım deneyimi sunar.

Teknik

Hayır, kurulum gerektirmiyor. Sadece exe dosyasını çalıştırmanız yeterli. Çalıştıramadığınız taktirde teknik destek alabilirsiniz.

Evet, kurulum sürecinden yaşayabileceğiniz diğer sorunlara kadar; profesyonel olarak teknik destek vermekteyiz.

Hwid ban kaldırma yazılımı otomatik olarak güncellenmektedir. Güncelleme, yazılımı çalıştırdığınız anda otomatik olarak yüklenmektedir.

Windows 10 ve Windows 11 sürümlerinde kullanabilirsiniz.

Hayır, lisanslarımızı tek cihazda kullanılabilecek şekilde oluşturmaktayız. Birden fazla cihazda kullanılması mümkün değildir.