Hwidplus.com tarafından sunulan HWID SPOOFER yazılımını kullanabilmek için aşağıdaki kullanım şartlarını kabul etmeniz gerekmektedir. Yazılımı kullanarak bu şartları kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz.

Kabul ve Taahhüt

Hwidplus.com internet sitesini kullanarak veya hizmetlerimizi satın alarak, bu kullanım şartlarını tam ve eksiksiz bir şekilde kabul etmiş sayılırsınız. Bu hizmetlerimizin amacı, kullanıcılarımıza donanım banlarını kaldırma konusunda destek olmaktır. Bu kullanım şartları, sitemizde sunulan tüm hizmetleri kapsamaktadır. Eğer bu şartlarla uyuşmayan bir durum söz konusuysa, hizmetlerimizi kullanmamanız gerekmektedir. Hwidplus, bu şartları dilediği zaman, herhangi bir önceden bildirimde bulunmaksızın güncelleme hakkına sahiptir. Güncellenen şartları takip etmek, tüm kullanıcılarımızın sorumluluğundadır. Güncellemeleri kabul etmeyen kullanıcıların hizmetlerimizi kullanmamaları gerekmektedir.

Hizmet Tanımı

Hwidplus, kullanıcılarına donanım banını kaldırma hizmeti sunan bir platformdur. Bu hizmeti, kullanıcılarımıza en iyi şekilde sunabilmek için sürekli çalışmaktayız. Tek kullanımlık ve süresiz paketlerimizle, ihtiyacınıza uygun çözümleri sunmayı amaçlamaktayız. Bu paketleri satın alarak, kullanıcılarımızın donanım banlarını %99 oranda kaldırabileceklerini garantilemekteyiz. Ancak, hizmetlerimizi kullanmanın herhangi bir olumsuz sonucundan Hwidplus sorumlu tutulamaz.

Sorumluluklar

Hwidplus, size ban kaldırma hizmeti sunar fakat bu hizmetin sonuçlarından tamamen sorumlu değildir. Hizmetimizi kullanarak oluşabilecek herhangi bir teknik sorun, donanım arızası veya diğer olası problemlerden biz sorumlu tutulamayız. Yazılımı kullanırken doğru adımları takip etmek, kullanıcının sorumluluğundadır. Ayrıca, bu servisi kullanarak herhangi bir oyunun veya platformun kullanım şartlarını ihlal ediyorsanız, bu durumdan doğabilecek sonuçlar tamamen sizin sorumluluğunuzdadır. Hwidplus, bu tür yasal veya etik dışı kullanımlardan dolayı herhangi bir sorumluluk kabul etmez.

Hwidplus olarak sunulan yazılımın etkin ve güvenli bir şekilde çalışmasını sağlamaktayız. Ancak, yazılımı kullanırken kullanıcının kendi sorumluluğunda hareket etmesi gerekmektedir. Yazılımın yanlış ya da kötü niyetli kullanımından kaynaklanabilecek her türlü zarar, kullanıcıya aittir. Yazılımın güncellenmesi ya da değiştirilmesi durumunda, kullanıcının bu güncellemeleri takip etmesi ve buna uygun hareket etmesi beklenmektedir.

İade Politikası

Satın alınan hizmetlerimizde bir sorun yaşanması durumunda, kullanıcılarımızın memnuniyetini sağlamak adına iade politikamızı uygulamaktayız. Ancak, iade taleplerinin belirlediğimiz kurallar çerçevesinde yapılması gerekmektedir. İade talepleri, satın almadan sonraki 24 saat içinde yapılmalıdır. Bu süreçte kullanıcıdan detaylı bilgi talep edilebilir. İade işlemleri, incelemelerin ardından gerçekleştirilir.

Lisans

HWID SPOOFER, bireysel kullanım içindir. Ticari amaçla, yeniden satmak veya üçüncü şahıslarla paylaşmak yasaktır. Yazılımın lisansı, satın alım sırasında belirtilen şekildedir (tek kullanımlık, süresiz vb.).

Kullanıcının, Hwidplus yazılımını kullanabilmek için satın alınan lisansın türüne göre belirli haklara ve sınırlamalara sahip olduğunu belirtmek isteriz. Tek kullanımlık lisans, yazılımı bir kez kullanma hakkı verirken, süresiz lisans sahibi olmanız, yazılımı süresiz olarak kullanma hakkına sahip olduğunuz anlamına gelir.

Lisansınızın türüne bağlı olarak, belirli özelliklere erişim hakkınız olabilir veya olmayabilir. Lisans anahtarınızı başkalarıyla paylaşmamanız gerekmektedir. Aksi takdirde, lisansınızın iptal edilme riski bulunmaktadır. Lisansın izinsiz kullanımı ya da dağıtımı, hukuki yaptırımlara sebep olabilir.

Yasal Kullanım

Hwidplus yazılımı, yalnızca oyun şirketlerinin ve platformlarının izin verdiği durumlarda kullanılmalıdır. Kullanıcılar, bu yazılımı kullanarak tüm yasal sorumlulukları kabul eder ve yasalara aykırı bir şekilde kullanmaktan kaçınmalıdır.

Oyun şirketleri veya platformlarına zarar verme amacıyla ya da hile amaçlı kullanım kesinlikle yasaktır. Kullanıcıların, yazılımı kullanmadan önce ilgili oyunun veya platformun kullanım şartlarına ve politikalarına göz atması önerilir.

Gizlilik

Hwidplus.com olarak, kullanıcı gizliliğine verdiğimiz önemle, topladığımız kişisel bilgileri korumak için gerekli önlemleri alıyoruz.

Kullanıcı bilgileri, üçüncü taraflarla paylaşılmadan gizli tutulur. Sitemizi ziyaret ettiğinizde, çerezleri kullanarak bazı verileri toplayabiliriz. Bu veriler, kullanıcı deneyimini geliştirmek ve hizmetlerimizi daha iyi anlamak amacıyla kullanılır.

Çerez kullanımı konusundaki tercihleri, tarayıcı ayarları üzerinden yönetebilirsiniz.

Kullanıcı bilgilerinin güvenliğini sağlamak için endüstri standardı güvenlik önlemleri alıyoruz.

Güncellemeler

HWID SPOOFER, otomatik güncellemelere sahip olabilir. Bu güncellemeler, yazılımın performansını artırmak, hataları gidermek veya yeni özellikler eklemek amacıyla yapılır.

Sorumluluk Reddi

Hwidplus.com, yazılımın kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar, veri kaybı veya diğer olumsuz sonuçlardan sorumlu değildir.

Hwidplus yazılımının kullanımı, kullanıcıların kendi sorumluluğundadır. Kullanıcılar, yazılımımızı yasa dışı veya etik olmayan amaçlar için kullanmaktan kaçınmalıdır. Hwidplus, yazılımın kullanımından kaynaklanan herhangi bir sorun veya yaptırım için sorumluluk kabul etmez.

İptal ve İade

HWID SPOOFER yazılımı için iade politikamız satın alım kurallarında belirtildiği şekildedir. Yazılımın kötüye kullanılmasını önlemek amacıyla, aktif edildikten 24 saat sonra iadesi kabul edilmeyecektir.

Hwidplus Spoofer’i kullandıktan sonra farklı bir spoofer kullanırsanız seriallerinizi değiştireceği için lisansınız aktif edilmez. Bu kapsamda lisans anahtarınız İptal / İade kapsamından çıkar ve yeni lisans ile değiştirilmez.

Tek kullanımlık HWID Spoofer ürünü kullanıcı sorumluluğundadır. Paket içeriğinde belirtildiği gibi cihaza özel kurulum yapılmamaktadır. Ürün kullanımında ürün içeriğindeki tüm kurulum işlemlerinin ve rehber videoları’nın doğru bir şekilde uygulanmaması halinde iade talepleri reddedilecektir.

HWID Spoofer’in öncelikli amacı cihazınızın HWID Bilgilerini değiştirmesidir. Bu yüzden HWID Bilgileri değişen bir cihazda iade kabul edilmemektedir.

HWID Spoofer Lisans anahtarınız 1 Cihazda çalışmak üzerine programlanmıştır. Cihazın donanım parçalarının değişmesi, Farklı cihaza geçiş, Farklı Cihazda aynı lisansı kullanmaya çalışma gibi durumlarda lisans sadece aktif edilen ilk bilgisayarda ve ilk donanım parçalarında aktif olarak çalışacaktır ve HWID Bilgileri sıfırlanmayacaktır.

HWID Spoofer kullanımında yazılım otomatik olarak LOG’larınızı txt. metin belgesi olarak HWID Spoofer klasörüne veya masaüstüne kaydeder. LOG.txt Dosyasını korumak müşteri sorumluluğundadır. LOG dosyası olmayan cihaz teyid edilemeyeceği için lisansta oluşabilecek olası bir problemde destek verilemeyecektir.

Değişiklik Hakkı

Hwidplus.com, kullanım şartlarını herhangi bir zamanda güncelleme hakkını saklı tutar. Güncellenen şartlar, web sitemizde duyurulduktan sonra geçerli olacaktır.

İletişim

Kullanım şartları, yazılımın işleyişi veya diğer konularda herhangi bir sorunuz olduğunda, Hwidplus.com destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

HWID SPOOFER yazılımını kullanarak bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Hwidplus.com kullanım şartları, kullanıcıların hizmetlerimizi kullanırken bilmesi gereken temel prensipleri ve kuralları içerir. Bu şartlar, kullanıcıların daha güvenli ve anlayışlı bir deneyim yaşamasını sağlamak amacıyla oluşturulmuştur.