Hwidplus.com tarafından sunulan HWID SPOOFER yazılımını kullanabilmek için aşağıdaki kullanım şartlarını kabul etmeniz gerekmektedir. Yazılımı kullanarak bu şartları kabul ettiğinizi beyan etmiş olursunuz.

Tüm destek talepleri 24 saat içerisinde yanıtlanmaktadır.

Canlı destek, Whatsapp, Discord gibi kanallarımızda alışveriş öncesi konularda destek sunulmaktadır. Ürünü satın aldıktan sonra kullanıcıların tüm talepleri Hesabım > Destek kısmından yanıtlanacaktır.

Lisans

HWID SPOOFER, bireysel kullanım içindir. Ticari amaçla, yeniden satmak veya üçüncü şahıslarla paylaşmak yasaktır. Yazılımın lisansı, satın alım sırasında belirtilen şekildedir (tek kullanımlık, süresiz vb.).

Yasal Kullanım

Kullanıcılar, yazılımı yalnızca yasal ve etik kurallara uygun şekillerde kullanmalıdır. Kötü niyetli veya yasadışı aktivitelerde kullanımından doğabilecek sonuçlardan kullanıcı sorumludur.

Örnek Kullanım Koşulları Değişikliği: Yanıltıcı Beyanlar ve Şikayetvar Tipi Platformlarla İlgili

Firma adı olarak anılacak olan “Hwidplus”, dijital ürünlerin satışını gerçekleştiren bir şirkettir. Aşağıda belirtilen kullanım koşulu, Şirket’in yanıltıcı beyanlarla başa çıkma politikasını içermektedir.

Yanıltıcı Beyanlar ve Şikayetvar Tipi Platformlarla İlgili

  1. Yanıltıcı Beyanlar: Kullanıcılar, Şirket’in dijital ürünleri hakkında yanıltıcı beyanlarda bulunmaktan kaçınmalıdır. Yanıltıcı ve haksız beyanlarda bulunan kullanıcılar, Şirket’in hukuki işlemler başlatma ve haklı iptal hakkını kullanma hakkına sahip olacaktır.
  2. Şikayet ve Geri Bildirim Platformları: Kullanıcılar, ürünlerimizle ilgili yaşadıkları herhangi bir sorunu veya memnuniyetsizlik durumunu doğrudan Şirket’in müşteri hizmetleri ile iletişime geçerek bildirmelidirler.
  3. Şikayetvar ve Benzeri Platformlar: Kullanıcılar, Şirket’e herhangi bir konuda şikayetlerini bildirmeden önce, şikayetvar gibi üçüncü taraf platformlar üzerinden yayınladıkları içeriklerin doğruluğunu ve dürüstlüğünü sağlamakla yükümlüdür. Yanıltıcı, asılsız veya haksız beyanlarda bulunan kullanıcılar, Şirket’in hukuki yollarla haklarını koruma hakkını kabul ederler.
  4. Haklı İptal Hakkı: Şirket, kullanıcıların yanıltıcı beyanlarda bulunması durumunda, ilgili ürün veya hizmeti haklı bir nedenle iptal etme hakkını saklı tutar.

Bu madde, Şirket’in yanıltıcı beyanlar ve üçüncü taraf platformlarla ilgili politikalarını yansıtmak amacıyla eklenmiştir. Şirket, bu maddeyi dilediği zaman değiştirme veya güncelleme hakkını saklı tutar. Kullanıcılar, bu koşulları düzenli olarak gözden geçirmeleri tavsiye edilir.

Gizlilik

Yazılım, kullanıcının kişisel verilerini toplamaz, saklamaz veya üçüncü taraflarla paylaşmaz.

Güncellemeler

HWID SPOOFER, otomatik güncellemelere sahip olabilir. Bu güncellemeler, yazılımın performansını artırmak, hataları gidermek veya yeni özellikler eklemek amacıyla yapılır.

Sorumluluk Reddi

Hwidplus.com, yazılımın kullanımından kaynaklanan herhangi bir zarar, veri kaybı veya diğer olumsuz sonuçlardan sorumlu değildir.

İptal ve İade

HWID SPOOFER yazılımı için iade politikamız satın alım kurallarında belirtildiği şekildedir. Yazılımın kötüye kullanılmasını önlemek amacıyla, aktif edildikten 24 saat sonra iadesi kabul edilmeyecektir.

Hwidplus Spoofer’i kullandıktan sonra farklı bir spoofer kullanırsanız seriallerinizi değiştireceği için lisansınız aktif edilmez. Bu kapsamda lisans anahtarınız İptal / İade kapsamından çıkar ve yeni lisans ile değiştirilmez.

Tek kullanımlık HWID Spoofer ürünü kullanıcı sorumluluğundadır. Paket içeriğinde belirtildiği gibi cihaza özel kurulum yapılmamaktadır. Ürün kullanımında ürün içeriğindeki tüm kurulum işlemlerinin ve rehber videoları’nın doğru bir şekilde uygulanmaması halinde iade talepleri reddedilecektir.

HWID Spoofer’in öncelikli amacı cihazınızın HWID Bilgilerini değiştirmesidir. Bu yüzden HWID Bilgileri değişen bir cihazda iade kabul edilmemektedir.

HWID Spoofer Lisans anahtarınız 1 Cihazda çalışmak üzerine programlanmıştır. Cihazın donanım parçalarının değişmesi, Farklı cihaza geçiş, Farklı Cihazda aynı lisansı kullanmaya çalışma gibi durumlarda lisans sadece aktif edilen ilk bilgisayarda ve ilk donanım parçalarında aktif olarak çalışacaktır ve HWID Bilgileri sıfırlanmayacaktır.

HWID Spoofer kullanımında yazılım otomatik olarak LOG’larınızı txt. metin belgesi olarak HWID Spoofer klasörüne veya masaüstüne kaydeder. LOG.txt Dosyasını korumak müşteri sorumluluğundadır. LOG dosyası olmayan cihaz teyid edilemeyeceği için lisansta oluşabilecek olası bir problemde destek verilemeyecektir.

Değişiklik Hakkı

Hwidplus.com, kullanım şartlarını herhangi bir zamanda güncelleme hakkını saklı tutar. Güncellenen şartlar, web sitemizde duyurulduktan sonra geçerli olacaktır.

İletişim

Kullanım şartları, yazılımın işleyişi veya diğer konularda herhangi bir sorunuz olduğunda, Hwidplus.com destek ekibiyle iletişime geçebilirsiniz.

HWID SPOOFER yazılımını kullanarak bu şartları kabul etmiş sayılırsınız. Lütfen yazılımı kullanmadan önce bu kullanım şartlarını dikkatlice okuyunuz.